Otobüs bileti almanın en kolay yolu...

Gizlilik ve Güvenlik Bildirimi

Son Güncelleme : 04 Ocak 2016

Gizlilik Bildirimi

Biletgo, müşterilerinin gizlilik haklarına çok büyük önem vermektedir. Aşağıdaki maddelerde sitemizde toplanan müşteri bilgilerinin neler olduğu, hangi amaçlar için toplandığı, hangi şekillerde kullanıldığı, bu bilgileri nasıl değiştirebileceğiniz, sizinle yapılan iletişim konusundaki tercihleriniz gibi konularda bilgi verilmiştir. Bu siteye erişiminiz bu gizlilik bildiriminde tanımlanan, bilgi toplama ve kullanma uygulamalarını kabul ediyor olduğunuzu gösterir.

Kişisel Bilgilerinizin Toplanması

Sitede toplanan kişisel bilgiler, siparişlerin tamamlanması ve konuyla ilgili iletişimin sağlanması, değişiklikler, servisler, kampanyalar ve promosyonlarla ilgili bilgi vermek, süreli elektronil bültenler yayınlamak, müşterilerimizin tercihlerini daha iyi anlamak, istatistiksel analizler yapmak ve sitenin güvenliğinin güçlendirilmesi için kullanılır. Biletgo bu kullanımları desteklemek üzere, müşterilerine daha etkili hizmet sunmak, siteyi ve diğer ilgili ürünlerini veya hizmetlerini iyileştirmek ve aynı bilgileri tekrar tekrar girme gereğini ortadan kaldırarak sitenin kullanımını daha kolay hale getirmek veya siteyi tercihlerinize göre özelleştirmek için kişisel bilgileri kullanabilir.

Biletgo kişisel bilgilerinizi yasal bir zorunluluk olarak istendiğinde veya

  • Yasal gereklere uygun hareket etmek veya Biletgo ya da siteye tebliğ edilen yasal işlemlere uymak;
  • Biletgo haklarını ve mülkiyetini korumak ve savunmak;
  • Biletgo çalışanlarının veya aracılarının, Biletgo ürünü kullananların veya kamu güvenliği açısından acil durumlarda harekete geçmek için gerekli olduğuna iyi niyetle kanaat getirdiği hallerde açıklayabilir, ilgili devlet mercileri ile paylaşabilir.

Bu durumların dışında, bilgileriniz herhangi bir şekilde 3. kişi ve tüzel kişilerle paylaşılmayacaktır.

Kişisel Bilgilerinizin Güvenliği

Biletgo müşterilerinin bilgilerinin güvenliğini korumayı ilke edinerek, bunu sağlamak adına en ileri teknoloji ile çalışmaktadır. Güvenliği sağlamak amacıyla güvenli ortamlarda elektronik, fiziksel ve yöntemsel önlemler alınmıştır. Sağladığınız bilgileri kontrol altındaki tesislerde bulunan ve sınırlı erişimi olan bilgisayar sunucularında depolarız. Sitemiz üzerinden alınan bilgiler SSL( secure socket layer) olarak adlandırılan ve güvenli bilgi aktarımı sağlayan teknoloji ile taşınır. Ayrıca Kredi kartı bilgilerinizi herhangi bir şekilde sistemlerimizde saklamayız. Kullanılan Kredi kartları özel şifreleme yöntemleri kullanarak şifrelenir ve ilgili bankaya iletilir.

Bu Gizlilik Bildiriminde Yapılabilecek Değişiklikler

Bu gizlilik bildirimini zaman zaman güncelleştirebiliriz. Bunu yaparken gizlilik bildiriminin üst bölümünde yer alan "son güncelleştirme tarihi" kısmını da değiştiririz. Topladığımız kişisel bilgileri korumak için hangi yöntemlerden yararlandığımız konusunda bilgi sahibi olmak için bu gizlilik bildirimini düzenli aralıklarla gözden geçirmenizi öneririz. Hizmeti sürekli şekilde kullanmanız bu gizlilik bildirimini ve yapılabilecek güncelleştirmeleri kabul ettiğiniz anlamına gelir.

Güvenlik Bildirimi

Biletgo erişim şifresi gibi bilgilerin sizin tarafınızdan belirlenmesine olanak sağlar. Erişim şifresinin unutulması durumunda kayıt olurken vermiş olduğunuz cep telefonuna yeni bir şifre üretilmesine olanak sağlayan bir kod gönderilir.

E-bülten gönderimlerini durdurmak isterseniz, dilediğiniz zaman gönderdiğimiz bültenlerin alt kısmında bulunan “Bülten listemizden çıkmak için tıklayınız” linkine tıklayarak e-bülten üyeliğinden tek tıkla, kolayca çıkabilirsiniz.

İletişim

Biletgo'ya hafta içi mesai saatlerinde 0850 333 05 04 numaralı telefondan ya da Tema Plaza Kat:9 Kozyatağı Kadıköy İstanbul adresinden doğrudan iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca destek@biletgo.com adresini kullanarak dilediğiniz zaman soru, dilek, öneri ve şikayetleriniz için bizimle irtibat kurabilirsiniz.